فروشنده فروشنده: nictan
آماده ارسال ناموجود
2,350,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دارت یال اسبی که پیش روی شماست، دارای حلقه امتیاز قابل جابجایی می باشد. بسیار مرغوب و مناسب مسابقات حرفه ای طراحی شده است.

محصولات مرتبط

دارت یال اسبی میله ای

دارت یال اسبی که پیش روی شماست، دارای حلقه امتیاز قابل جابجایی می باشد. بسیار مرغوب و مناسب مسابقات حرفه ای طراحی شده است. قطر محصول 45 سانتی متر و ضخامت آن 5 سانتی متر می باشد. حلقه امتیاز این تخته دارت فلزی و بسته بندی محصول حاوی 6 عدد دارت برنجی با سری استیل است. نهایتا اینکه اگر به دنبال یک تخته دارت حرفه ای و فوق العاده کارآمد هستید، نیک تن اسپرت با افتخار این محصول را به شما پیشنهاد می دهد.

مزایای دارت یال اسبی

تخته های دارت معمولا از چوب پنبه ای دارند تا پلاستیک و مویی. بهترین نوع تخته دارت انواعی است که مویی می باشند. محصولی که پیش روی شماست یک دارت مویی حرفه ای می باشد.

یک محصول کاربردی و مفرح برای تمامی اعضای خانواده در سنین گوناگون.

بازی و تمرین با این دارت باعث می شود به مرور زمان سرعت و انعطاف پذیری شما افزایش یابد.

دارت ورزشی است که ثابت شده است از افسردگی ممانعت به عمل آورده و مانع از بروز بیماری های روانی می شود.

نکات استفاده:

  • در هنگام نصب تخته دارت روی دیوار سعی کنید تخته را طوری بچرخانید که قسمت 20 در بالا قرار گیرد.
  • بازیکنان دارت به نقطه قرمز مرکز تخته دارت، چشم گاو نر می گویند. در هنگام نصب تخته، فاصله این نقطه کانونی از زمین باید 173 سانتی متر باشد.
  • فاصله پرتاب در بازی دارت باید روی 237 سانتی متر تنظیم شود.
  • امتیاز دهی در بازی دارت و مسابقات حرفه ای به صورت 501 و 301 می باشد. در شروع بازی، بازیکنان به صورت چرخشی در هر نوبت سه عدد دارت پرتاب می کنند.
  • نحوه ایستادن و شروع بازی به این شکل است که اگر شما چپ دست هستید. و می خواهید با دست چپ دارت را پرتاب کنید باید پای چپ خود را جلو بگذارید. اما اگر راست دست هستید و با دست راست دارت را پرتاب می کنید باید پای راست شما جلو برود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...