فروشنده فروشنده: nictan
آماده ارسال ناموجود
75,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تیر دارت معمولی.دارت یدک بسته‌ی 3عددی برای کسانی تولید شده است که تخته‌ی دارت دارند؛ ولی سوزن‌ دارت‌هایشان دیگر قابل‌استفاده نیستند و باید تعویض شوند.

محصولات مرتبط

تیر دارت معمولی

تیر دارت معمولی که پیش روی شماست. به نسبت قیمت پایینی که دارد دارای کیفیت بسیار خوبی است. جنس آن از فلز و پلاستیک بوده و روی بدنه آن شیارهایی قرار دارد. تخته دارت دارای 82 قسمت می باشد که 62 بخش آن مرتبط با کسب امتیاز است. هر بخش از این تقسیم بندی مرتبط با یک امتیاز خاص است. دوبل رینگ یا تریپل نامیده می شود. دو بازیکن در نوبت های چرخشی 3 عدد تیر دارت را پرتاب می کند به سمت هدف. هر بازیکنی که زودتر به امتیاز تعیین شده برسد، برنده بازی است. امتیازات بازی دارت معمولا 301 یا 501 می باشد.

بخش های مختلف تیر دارت معمولی

تیرهای امروزی دارای چهار قسمت می باشند. که شامل برل، شفت، فلایت و پوینت می باشد. بخشهای انتخایی تیر شفت و فلایت نام دارد. این قسمت ها می توانند کوتاه و یا بلند باشند، به عبارتی این دو بخش قابل تعویض و تغییر هست. پوینت همان نوک تیر است که بر روی تخته دارت می نشیند. اندازه نوک تیر به طور معمول 32 تا 41 میلی متر می باشد. مهم ترین بخش تیر بارل است. وزن بارل از 18 تا 45 گرم بوده و از جنس های گوناگونی تولید می شود.

نحوه صیح پرتاپ تیر

روش های مختلفی برای ایستادن پشت خط و شروع پرتاب وجود دارد. البته قانون مشخصی هم در این زمینه وجود ندارد. اما اگر به دنبال صحیح ترین روش هستید، پیشنهاد می شود روش ایستادن به صورت 45 درجه را امتحان کنید. در این حالت باید اگر با دست راست پرتاب می کنید ، پای راستتان جلو باشد. و اگر با دست چپ پرتاب می کنید، پای چپتان جلو قرار گیرد.

نکته: امتداد وسط تخته دارت بهترین مکان برای هدف گیری دست پرتاب کننده است. بسته های تیر دارت 3 عددی می باشد. چرا که هر بازیکن در هر نوبت مجاز به پرتاب سه عدد تیر می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...