فروشنده فروشنده: nictan
آماده ارسال ناموجود
1,150,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

راکت پینگ پنگ دونیک Waldner Line Level 700

برای بازیکنانی با سبک بازی تهاجمی طراحی و تولید شده است. بر اساس جدول انتخابی دونیک شیلدکروت، عدد 700 بیانگر این بوده که این راکت پیچش و سرعت بسیار خوبی دارد و همچنین می‌تواند از پس اجرای تکنیک‌های پیشرفته به خوبی بربیاید. در ساختار دسته این راکت از فناوری ERGO استفاده شده است. استفاده از این فناوری برای دسته ساختاری ارگونومیک به همراه دارد و باعث می‌شود که راکت به خوبی در دستان شما جای بگیرد. برش‌های گردی که در بالای دسته وجود دارند باعث می‌شوند تا فشار اضافی به دست نیاید و از بازی کردن با این راکت تجربه خوبی داشته باشید.
در ساختار دسته همچنین از فناوری ABP استفاده شده است که کارایی آن در تصویر چاپ شده بر روی راکت مشهود است. به واسطه وجود این فناوری یک خشاب در داخل دسته وجود دارد که می‌توان آن را چرخاند و بیرون کشید و سپس مرکز تعادل راکت را به سادگی عوض کرد. اگر مرکز تعادل را سمت سر راکت تغییر دهیم، می‌توان ضربات محکم‌تری به توپ وارد کرد و بازی تهاجمی‌تری داشت. و اگر مرکز تعادل را به سمت پایین یا دسته راکت تغییر دهیم، می‌توانیم بازی دقیق‌تر با کنترل بیشتری داشته و بر روی توپ و ضربات خود مسلط‌‌تر باشیم. این راکت در امتیازدهی سرعت عدد 80 و در قسمت کنترل عدد 60 را دارد که آن را بیشتر برای بازیکنان حرفه‌ای مناسب می‌سازد. شرکت دونیک شیلدکروت یک شرکت آلمانی است و به صورت تخصصی در زمینه ورزش پینگ پنگ فعالیت می‌کند. این شرکت یکی از اسپانسر‌های اصلی بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای پینگ پنگ بوده و به همین دلیل به نامی آشنا تبدیل در بین طرفداران این ورزش تبدیل شده است.
راکت پینگ پنگ دونیک شیلدکروت مدل Waldner Line Level 700 با داشتن ساختار با کیفیت و فناوری‌های ERGO و ABP می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای بازیکنان حرفه‌ای باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...